КП «Київтеплоенерго» збільшило оперативність ліквідації аварій та має нижчий тариф на транспортування теплової енергії

У Дніпровському та Дарницькому районах столиці, в зоні обслуговування «Київтеплоенерго», вдалося вдвічі зменшити час на ліквідацію аварій на мережах. Про це під час ефіру на ТК «Київ» повідомила директор КП «Київтеплоенерго» Юлія Орел. Вона додала, що з кожним роком аварійність мереж зростає на 15%, тому підприємство працює над тим, щоб підвищити оперативність роботи аварійних служб.

«Наше підприємство обслуговує 10% загальної кількості тепломереж міста Києва, це мережі Дніпровського та Дарницького району. Щоб запустити тепло у столичні домівки, ми готувалися з літа. Вчасно проводили гідравлічні випробування, змогли вдвічі швидше ліквідовувати аварійні ситуації і таким чином повністю підготувалися до опалювального сезону», – наголосила Юлія Орел

За її словами, підприємство досягло результату, що тариф на транспортування теплової енергії на 10% нижчий від тарифу ПАТ «Київенерго». Тобто тарифи для людей теж нижчі, і заборгованостей за електроенергію сьогодні немає, є лише поточні нарахування, які підприємство регулярно сплачує. Підприємство також забезпечене новою сучасною технікою для обслуговування тепломереж.

Друк