КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» розпочинає капітальний ремонт тепломереж столиці за новітніми технологіями

Відразу після завершення опалювального сезону КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» розпочинає масштабну ремонтну програму теплових мереж. Протягом року Підприємство замінить не менше 100 км зношених трубопроводів. Для перекладки труб Київські теплові мережі застосовують нові технології, які дозволять зменшити тепловтрати, подовжити термін експлуатації мереж та підвищити надійність теплопостачання міста. Для подачі централізованого теплопостачання, використовують труби з попередньою ізоляцією та аварійною сигналізацією (ПІТ), яка в майбутньому значно полегшить пошук пошкоджень на мережі. А для подачі гарячого водопостачання прокладають гнучкі та стійкі до перепадів температур полімерні трубопроводи. Такі труби прості в обслуговуванні та відзначаються високими якісними показниками. Вони стійкі до корозії та інших зовнішніх пошкоджень. Гарантійний термін ПІТ труб сягає 25 років, а полімерних – до 50.

Зокрема Київська міська адміністрація уже затвердила програму соціально-економічного розвитку Києва на 2019 рік. Згідно з цією програмою КМДА виділила понад 272 млн грн на капітальний ремонт тепломереж на 29 ділянках, які можуть включати заміну мереж від теплового пункту до одного або кількох будинків відразу. З них за попередніми підрахунками Підприємство планує на 15 об’єктах виконати проектну документацію та заміну зношених трубопроводів, а на решті – провести проектні роботи на будівництво та реконструкцію теплових мереж на наступний рік.

«Для проведення капітальних ремонтів були відібрані об’єкти з найбільш зношеними трубопроводами, як правило, це розподільчі мережі, які постачають тепло і гарячу воду від центральних теплових пунктів до навколишніх будинків (2-10 будинків). Загалом на 15 таких об’єктах ми плануємо замінити мінімум 32 км труб. І це лише за міською програмою соціально-економічного розвитку. А крім цього у нас заплановано багато ремонтів, реконструкцій з повною та частковою заміною мереж і обладнання теплоджерел, які закладені в ремонтну та інвестиційну програми», – розповів заступник директора СП «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕЕРГО» В’ячеслав Карачун.

За словами заступника директора, капітальний ремонт тепломереж передбачає собою комплекс робіт з підготовки проектної документації, повної заміни труб та проведення робіт з благоустрою: відновлення асфальтного покриття і зеленої зони.

Друк