КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» приєднується до екологічної акції «Година Землі 2019»

Щороку в останню суботу березня на одну годину у темряву поринають сотні країн, тисячі міст, мільйони будівель і видатних пам’яток. Так весь світ бере участь в акції «Година Землі», щоб привернути увагу суспільства до проблеми зміни клімату, нагадати, що від кожного з нас, від ощадливого використання природних ресурсів, залежить збереження навколишнього середовища.

Екологічна кампанія «Година Землі» проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи (WWF). Така акція була започаткована у 2007 році в Австралії, а вже через рік вона стала світовою подією – у ній взяли участь понад 50 млн людей у 35-ти країнах світу. Україна ж приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

У 2018 році до Години Землі приєдналися більше ніж 7 000 міст у 188 країнах по всьому світу. В Україні до акції долучилися понад 75 міст і містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Житомир, Кривий Ріг та інші.

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» долучається до природоохоронної акції «Година Землі» – світло буде вимкнено на тих об’єктах, де це не перешкоджатиме виконанню службових обов’язків і технологічному процесу роботи обладнання. А також Підприємство закликає усіх своїх працівників і мешканців Києва 30 березня о 20:30 вимкнути світло у власних домівках.

Давайте почнемо з себе! Адже від наших дій сьогодні залежить майбутнє довкілля і людства загалом.

Друк