КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» проводить ремонт тепломереж в Шевченківському районі

В Шевченківському районі м. Києва триває ремонт з заміною тепломереж до 5 житлових будинків. Під час робіт планують замінити близько 1250 метрів мереж, які постачають гарячу воду і централізоване опалення до будинків від центрального теплового пункту КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», який розташований за адресою вул. Шовкуненка,3.

Старі трубопроводи, які уже більше 40 років перебували в експлуатації та були зовсім зношені міняють на сучасні, з використанням нових технології. Для постачання на будинок тепла, прокладають труби з попередньою ізоляцією та аварійно сигналізацією (ПІТ), а для гарячого водопостачання – полімерні трубопроводи (ізопрофлекс).

Нові мережі дозволять в рази знизити тепловтрати та забезпечити стабільне постачання тепла і гарячої води, а система аварійної сигналізації (дистанційного контролю) допомагатиме діагностувати стан трубопроводу і швидко виявити та локалізувати пошкоджену ділянку. Мінімальний термін їх експлуатації 40-50 років. Вони стійкі до високих температур (до +140 градусів) та інертні до лужних і кислотних середовищ. Додаткова ізоляція захищає трубу від зовнішньої корозії та хімічно агресивних середовищ, істотно продовжуючи термін служби трубопроводу.

Масштабні ремонтні роботи розпочали ще минулого року, а завершити перекладку мереж планують до кінця опалювального сезону. Під час робіт споживачі продовжують отримувати гарячу воду і тепло від діючих мереж. Відключення можливі при переключенні на нові мережі, але вони короткочасні.

Заміна розподільчих тепломереж виконується до будинків, які живляться від центрального теплового пункту, що знаходиться за адресою: вул. Шовкуненка,3:
– пр. Повітрофлотський, 17, 19, 11/15;
– вул. Стадіонна,13;
– вул. Гладківська,8а.

Нагадаємо, що протягом 2019 року КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» планує замінити близько 120 км найбільш зношених трубопроводів, охопивши всі райони міста.

Друк