КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» отримало ліцензію на постачання електричної енергії

18 січня на відкритому засіданні НКРЕКП, комунальне підприємство отримало ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу. Дане рішення затверджено постановою НКРЕКП, від 18.01.2019 № 34. Ліцензія дозволяє КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» стати повноправним членом ринку електроенергії і напряму постачати електричну енергію споживачам.

Нагадаємо, що 11.06.2017 набрав чинності Закон України «Про ринок електричної енергії» основною метою якого є забезпечення надійного постачання електроенергії споживачам з урахуванням їх інтересів, мінімізації витрат на надання послуг.

Реформування ринку електроенергії в Україні націлено на стимулювання інвестицій в енергетичну галузь, справедливу конкуренцію між виробниками електричної енергії та постачальниками в умовах рівних прав і можливостей, а також недопущення дискримінації учасників ринку.

На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняла ряд нормативно-правових актів, які регулюють відносини між всіма учасниками нового ринку, в тому числі між споживачами та постачальниками електричної енергії.

Наразі послуга з постачання електричної енергії споживачам знаходиться лише в процесі розробки. Про початок постачання електроенергії КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та початок укладання відповідних договорів з підприємством споживачів ми додатково проінформуємо.

Друк