Команда КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» посіла перше місце в конкурсі Best Corporate Team в рамках флешмобу

Сьогодні, 19 квітня, працівники «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» взяли участь у флешмобі, який організувала Асоціація велосипедистів м. Києва.

 

Команда КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» посіла перше місце в конкурсі Best Corporate Team як найчисельніша та найактивніша.

Рано вранці з усіх куточків столиці невеликими колонами та поодинці велосипедисти з’їжджалися до Майдану Незалежності, де на них очікувало дружнє спілкування за кавою з однодумцями та чудові конкурси. Участь у заході взяли понад 400 велолюбителів.

Велосипедисти закликали киян в теплий період року пересідати зі своїх автомобілів та громадського транспорту на велосипеди та їхати на роботу. Адже завдяки двоколісному другу, можна не лише забути про затори на дорогах та штовханину в переповненому транспорті, а й покращити своє здоров’я та підняти настрій.

Також на Майдані було проведено конкурси Best Corporate Team  в якому визначили 3 найчисельніші корпоративні велоколони, і конкурс на найкращий діловий лук серед усіх учасників та учасниць заходу.

Команда КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» посіла перше місце в конкурсі Best Corporate Team. Наша команда стала найчисельнішою та найяскравішою!

Друк