Інспекція роботи КП «Київтеплоенерго» за участю Віталія Кличка та Петра Пантелеєва

 Інспекція роботи КП «Київтеплоенерго» за участю Віталія Кличка та Петра Пантелеєва

Сьогодні відбулася інспекція роботи  комунального підприємства «Київтеплоенерго» за участю мера столиці Віталія Кличка, керівників структурних підрозділів КМДА та голів РДА.
 В столиці було створено спеціалізоване комунальне підприємство «Київтеплоенерго», яке має опікуватися розвитком та модернізацією теплового господарства міста. Мер зазначив, що контракт з «Київенерго» закінчується наприкінці цього року, посеред опалювального сезону. Однак, зауважив він, щоб не наражати місто на ризик зриву опалювального сезону, до його завершення, тобто до квітня 2018 року, ще працюватиме «Київенерго».
       При цьому столичний голова наголосив, що така заміна в управлінні не повинна мати наслідків для мешканців Києва. Він додав, що господарство, яким зараз керує «Київенерго», на жаль, перебуває в занедбаному стані. «Гроші не інвестуються, дуже багато нарікань від киян на незадовільну якість послуг. І тому ми вимушені паралельно готуватися до того, що Київ візьме на себе управління активами», – підкреслив мер Києва.
      На сьогодні штат «Київтеплоенерго» налічує 211 осіб і цього достатньо для ефективної роботи потужностей теплового господарства, яке обслуговує Дніпровський та Дарницький райони Києва. Поступово нарощується і технічна база. Зокрема, в розпорядженні компанії є шість нових протиаварійних авто, чотири екскаватори, кран-маніпулятор, лабораторія для виявлення теплових втрат у мережах. У перспективі підприємство розширюватиме матеріально-технічну базу, аби забезпечити надійне та стабільне теплопостачання в Києві.
        «Київтеплоенерго» вже провело гідравлічні випробування на тепломережах. Виявлене 81 пошкодження, з яких 54 усунули, ще 21 – в роботі.  Столична влада під час капітального ремонту доріг одночасно проводить заміну труб і комунікацій.
   «Київтеплоенерго» з 1 червня отримало ліцензію на право транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами й тарифу на транспортування теплової енергії в Дарницькому та Дніпровському районах. У цих двох районах ТОВ «Євро-Реконструкція» здійснює генерацію тепла, а «Київтеплоенерго» транспортує його в оселі киян. Однак виконавцем послуги залишається «Євро-Реконструкція».
Друк