Грудневі платіжки за опалення: аналіз та роз’яснення Київтеплоенерго

Клієнти запитують, як визначається вартість опалення в багатоповерхівках, не обладнаних будинковими лічильниками?

Розрахунок вартості опалення для будинків, не обладнаних будинковими лічильниками проводиться на основі температурного коефіцієнту, на який впливає середньомісячна температура. Залежно від розрахованого температурного коефіцієнту коригується нормативний тариф — 38,5 грн/кв.м опалювальної площі.

Якщо порівнювати температуру у грудні та листопаді 2020 року, то середньомісячна температура у грудні була нижчою на 4 градуси, ніж у листопаді. Таким чином, за середньомісячної температури +3,8 градуси у листопаді опалення коштувало 30,14 грн/кв.м, а в грудні за середньомісячної температури –0,6 градусів — 39,48 грн/кв.м.

В середньому через зниження температури в грудні опалення було дорожчим на 32%, ніж в листопаді. Наприклад, в квартирі на Костанайській, 2 з опалювальною площею 46 кв.м вартість опалення в листопаді була 1389 грн, а грудні – 1820 грн.

Більш детально про вартість опалення в будинках без лічильників розповідає Костянтин Лопатін, директор СП «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго».

Нагадуємо, усі питання щодо нарахувань за опалення вашого житла можна поставити консультантам Центру комунального сервісу:

– на Facebook-сторінці:  https://www.facebook.com/cks.com.ua;

Більше про столичний енергокомплекс – на Telegram-каналі Київтеплоенерго https://t.me/kyivteploenergo.

Друк