«Гнучкі» розподільчі тепломережі отримали цього року будинки в 4 районах Києва

Київтеплоенерго прокладає гнучкі пластикові та сталеві попередньо ізольовані труби європейського зразка до 25 житлових будинків, дитсадків та шкіл на Чоколівці, Троєщині, Сирці та Оболоні.

У дворах замінюють майже 10 кілометрів трубопроводів, які обслуговують квартири 10 тис. киян. На Чоколівському бульварі, вул. Парково-Сирецькій, Озерній, Йорданській та проспекті Маяковського роботи завершуються. Тут замінюються старі теплотраси, які були збудовані в середньому 50 років тому. Разом за останні 5 років тут сталося більше 70 пошкоджень мереж.

Для гарячого водопостачання Київтеплоенерго використовує суцільнолиті пластикові труби з тепловою ізоляцією без стиків. Вони зроблені з гнучких матеріалів, що дає змогу розмотувати їх у траншеях без монтажу бетонних лотків. Строк експлуатації таких мереж становить 50 років.

Нові труби централізованого опалення оснащені сигналізацією про пошкодження, яка покаже місце витоку у випадку аварії. Строк експлуатації тепломереж становить близько 40 років.

Нагадаємо, за програмою заміни тепломереж Київтеплоенерго за два роки реконструювало 230 км трубопроводів.

Система тепломереж Києва вважається однією з найбільших в Європі. Довжина — понад 2,7 тис. км. Майже 80% трубопроводів відпрацювали свій нормативний 25-річний термін.

Більше новин про столичну теплоенергетику – на Telegram-каналі Київтеплоенерго та у Facebook.

Друк