Гідравлічні випробування розпочалися у Святошинському і Солом’янському районах столиці

 

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» продовжує здійснювати планові гідравлічні випробування. Проведення випробувань передбачає перевірку теплових мереж на щільність і міцність, щоб зменшити аварійність під час старту наступного опалювального сезону. 6 травня випробування розпочалися у Святошинському і Солом’янському районах.

Проведення гідравлічних випробувань у м. Києві здійснюється у плановому режимі відповідно до затвердженого графіку. Передбачено, що випробування будуть проходити у всіх районах столиці поетапно по кожній зоні котелень.

З 6 травня гідравлічні випробування розпочато на чотирьох теплоджерелах: РК «Веркон», РК «Центральна», СТ «Біличі», РК «Відрадний». У зв’язку з цим, послуги з централізованого гарячого водопостачання тимчасово призупинено у 423 будівлях Святошинського району та у 485 будівлях Солом’янського району. Заплановано, що випробування на цих ділянках триватимуть до 20 травня.

З переліком адрес, за якими з 6 по 20 травня будуть відсутні послуги з гарячого водопостачання у зв’язку з проведенням гідравлічних випробувань теплоджерел, можна ознайомитися тут.

Друк