Комунальне підприємство Київтеплоенерго повністю завершило гідравлічні випробування теплових мереж, в результаті яких виявлено та ліквідовано понад 2 тисячі аварій. Ще понад 300 локацій – в процесі ремонту. Завершення тестування мереж дало змогу максимально збільшити темпи відновлення благоустрою, для виконання яких планують збільшити кількість бригад з відновлення.
Підприємство за останній місяць суттєво збільшило темпи відновлення та впорядкування територій. Загалом з початку року і станом на сьогодні відновлено благоустрій на майже 2 тисячах локацій, де раніше проводились аварійні роботи на трубопроводах. Мова іде про асфальтування, озеленення, відновлення інших видів покриття тощо.
Нагадаємо, для відновлення благоустрою після аварійних розриттів в Київтеплоенерго створили спеціальний підрозділ, оснащений необхідною технікою та обладнанням, а також залучаються підрядні організації для більш оперативного та масштабного виконання.
Наразі в посиленому режимі працює 40 бригад. В найближчі терміни роботу посилять ще двома бригадами, а також залучать додаткову техніку – каток із платформою для перевезення, 2 термобункери, 4 самоскиди, 5 екскаваторів та 2 ремонтні авто.