На Троєщині Київтеплоенерго замінить майже 14 км найбільш зношених тепломереж

Цього року у Деснянському районі, а саме на території мікрорайону Троєщина, замінять майже 14 км труб. Комунальне підприємство «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» вже розпочало комплексну реконструкцію теплових мереж: зношені трубопроводи замінюються на нові, щоб зменшити кількість пошкоджень у наступному опалювальному сезоні. Про це повідомив директор структурного підрозділу «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Василь Деревицький.

У 2019 році КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» планує провести ремонт і реконструкцію тепломереж на тих ділянках, які знаходяться у незадовільному стані. Зношені трубопроводи будуть замінюватися не окремими ділянками, а комплексно – від однієї теплокамери до іншої.

«Реконструкція і ремонт мереж охопить усі райони м. Києва. Зокрема, зараз роботи тривають у Деснянському районі на Троєщині. На вул. Бальзака, 56-А ремонтується близько 1200 м трубопроводів, що постачають тепло та гарячу воду від теплового пункту до трьох житлових будинків. Ці тепломережі експлуатуються вже понад 30 років і в останньому опалювальному сезоні наші аварійно-відновлювальні бригади ліквідували на зазначеній ділянці 24 пошкодження», – повідомив директор СП «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Василь Деревицький.

За словами Василя Деревицького, загалом у цьому році на Троєщині заплановано замінити майже 14 км трубопроводів.

«Роботи будуть проводитися на проспекті Маяковського, 24-А і 30-А, на бульварі Висоцького, 4-А. Ці адреси увійшли до списку заміни, оскільки протягом минулих років тут була велика кількість пошкоджень. Наприклад, лише на Маяковського, 30-А за останні три роки було виявлено більше 20 пошкоджень».

Нагадаємо, у Києві створено карту ремонту теплових мереж, де можна побачити за якими адресами буде замінено зношені трубопроводи на нові.

Друк