20-го лютого пообіді Київтеплоенерго виконає ремонт тепломережі, що подає тепло на Теремки

Аварійна бригада комунального підприємства «Київтеплоенерго» виконає ремонт трубопроводу за адресою: проспект Голосіївський, 93. Пошкоджений магістральний трубопровід експлуатується 43 роки (з 1978-го).

Аварійники працюватимуть в екстренному режимі упродовж доби, з огляду на низьку температуру та велику кількість клієнтів. Для ліквідації пошкодження буде задіяно до 10 одиниць спецтехніки та близько 25 осіб персоналу.

Тимчасово послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання буде припинено до 172 житлових будинків у мікрорайоні «Теремки».

Детальна інформація про причини відсутності та терміни відновлення послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання – у Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ за номером 15-57 (зі стаціонарного телефону), (044) 500-1557 (з мобільного) або на сайті: https://1557.kyiv.ua/login.

Нагадаємо, у Києві 80% теплових мереж вичерпали свій нормативний термін експлуатації і потребують заміни. За 2020 рік Київтеплоенерго замінило близько 140 км трубопроводів. Замість старих прокладають нові попередньо ізольовані труби із запірною арматурою європейського зразка і системою аварійної сигналізації. Загалом за два роки Київтеплоенерго вже модернізувало 270 км тепломереж.

Читайте новини про столичний енергокомплекс також на нашому Telegram-каналі.

Друк